تبلیغات در رسانه

ارتباط انسان با آبادانی از دیرباز موضوعیت داشته است. ایجاد سرپناه، راه، تغییرات در پوسته زمین و… از آغازین نوع آبادانی مورد توجه انسان بوده است. صنعت احداث رسانه ای است در جهت اطلاع رسانی و معرفی دستاوردها و توانمندی های مهندسین این مرز و بوم.

صنعت احداث به عنوان دومین حوزه گردش مالی کشور بشمار می آید، همچنین به عنوان یکی از حوزه های اشتغالزایی کشور نیز قلمداد می گردد و شامل شرکت های مهندسی پیمانکاری، مشاور، ناظر، تامین کنندگان کالا و تجهیزات می باشد. لزوم حذف واسطه ها و کاهش هزینه های تامین تجهیزات و خدمات از اهمیت بسزایی برای فعالین اقتصادی این حوزه (همچون سایر بنگاه های اقتصادی) بشمار می آید.

در همین راستا این رسانه قصد دارد تا با ایجاد فضای مناسب جهت معرفی تامین کنندگان کالا، تجهیزات و خدمات فنی مرتبط با فعالیت شرکت های حوزه صنعت احداث و همچنین بانک نیازمندی های صنعت احداث، فرصتی را برای حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بنگاه های اقتصادی فعال در حوزه صنعت احداث فراهم نماید.

رسانه صنعت احداث به جهت جامع بودن فعالیت و بر اساس رفتار مخاطبین دارای بیش از ۹۲ درصد مخاطبین جستجو محور می باشد، امکان معرفی خدمات مجموعه شما به سایر فعالین حوزه ساخت را فراهم خواهد نمود.

سیاست گذاری صورت گرفته در این خصوص به نحوی است که پس از تایید اعتبار اولیه فعالیت متقاضیان با اولویت تولیدکنندگان و نمایندگی های رسمی برندهای این صنعت، امکان دریافت خدمات تبلیغات بر بستر این رسانه وجود خواهد داشت.

  • ویژگی بستر تبلیغاتی رسانه صنعت احداث
  • در اختیار گرفتن مخاطبین حرفه ای:
  • با توجه به محتوای تخصصی این رسانه، مخاطبینی حرفه ای در حوزه صنعت احداث با گرایش های مختلف کاری فعال در شرکت های پیمانکار، مشاور، تامین کنندگان کالا و همچنین شرکت های مادرتخصصی وزارتخانه های مرتبط را در اختیار خواهید داشت.
  • امکان هدایت مخاطبین:
  • شما می توانید بنابه سیاست های معرفی خود از امکان ایجاد لینک و هدایت مخاطبین به رسانه، صفحه اینستاگرام، پاسخگویی آنلاین واتس اپ، تلگرام و تماس تلفنی و … بهره مند بوده و یا فرصت توزیع کاتالوگ تخصصی خود را در اختیار داشته باشید.
  • جامع بودن نیازها:
  • اعضای ما و فعالین در حوزه صنعت احداث دارای نیازهای جامع و مختلفی در حوزه های مختلفی همچون ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، آهن، سیمان، فولاد، خدمات مهندسی و آزمایشگاهی مهندسی، تامین اعتبارات مالی، سرمایه گذاری، نیروی انسانی، خدمات پشتیبانی و تدارکات و … را شامل می شود.
  • حرفه ای و آماده در جامعه متخصصین حاضر شوید:

این تنها یک پیشنهاد برای تبلیغات مرسوم محسوب نمی شود. رسانه صنعت احداث یک بنگاه تجاری تبلیغاتی نمی باشد که مخاطبین را با روش های مختلف به رسانه خویش هدایت نموده و تاثیرپذیری حضور شما در این فضا را کاهش دهد. اعتبار و اصالت ما در چند سال اخیر صرفاً تخصص، تامین و حفاظت از حقوق اعضای خویش بوده که همگی شرکت های دارای رتبه های برتر عمرانی از سازمان برنامه بوده و اکثریتِ شرکت های بزرگ و به نام حصنعت احداث ایران را شامل می شوند. بنابراین با اطمینان و تمام توان خود در کنار ما حاضر شوید تا بین متخصصین و مخاطبین حقیقی و حرفه ای قضاوت شوید.‌

برای دریافت تعرفه تبلیغات در رسانه صنعت احداث لطفا فرم زیر را کامل کنید.